Четвер, 2023-03-30, 5:02 AM
Дроздинський ліцей
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 56
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

1.Абетка для директора

2.Проведення виховної роботи класним керівником в умовах карантину

3. Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого ​завершення 2019-2020 навчального року Лист МОН № 1/9-213 від 16.04.20 року

4. Рекомендації РОІППО щодо організації освітнього процесу в умовах карантину

5. ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

6. МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ № 1/9-213 від 16 квітня 2020 року Керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій Керівникам закладів загальної середньої освіти

7. РЕКОМЕНДАЦІЇ РОІППО ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАННЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ, КОНТРОЛЮ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ ТА ЗАПИСІВ У КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ

УКРАЇНА
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ 
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 
РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ 
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
вул. В.Чорновола, 74, м. Рівне, 33028; тел.64-96-60, 64-96-61; факс 63-64-73
E-mail: roippo.rv@ukr.net, код ЄДРПОУ 02139765
26.05.2020 № 01-12/349                                
Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконкомів рад міст обласного значення
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів
Керівникам закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування
Директорам закладів ПТО, ВО І-ІІ р.а.
Органам управління освітою в ОТГ
    
На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 29.11.2019 № дор.126/01-60/19, п. 2.3 «Організація та проведення РR – кампанії з питань ЗНО-2020» Плану роботи з підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2019-2020 н. р., затвердженого спільним наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 27.09.2019 № 371/118-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році», Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 24 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19)», із метою організованої та якісної підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році, повідомляємо, що Головний державний санітарний лікар України затвердив Тимчасові рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19) (далі – Тимчасові рекомендації), дотримання яких є необхідним у період проведення зовнішнього незалежного оцінювання (державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання), вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО (ЄВІ, ЄФВВ).
Просимо інформувати всіх причетних до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, у тому числі пробного ЗНО, зокрема керівників закладів освіти, їх заступників, педагогічних, науково-педагогічних та непедагогічних працівників, учнів 11-х класів, студентів, які складають державну підсумкову атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, їх батьків, осіб, які будуть забезпечувати супровід учасників до пунктів проведення ЗНО та від пунктів тестування (шкільними автобусами тощо), про необхідність дотримання Тимчасових рекомендацій, вміщених у додатку. 
Вкладеним файлом (у форматі .pdf) надсилаємо Постанову Головного державного санітарного лікаря України, яку можна завантажити, перейшовши за цим гіперпокликанням.
Також інформуємо про те, що забезпечення пунктів пробного ЗНО в Рівненській області дезінфікуючих, антисептичних засобів тощо, буде проводити Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти, про що буде повідомлено додатково.
Додаток: Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19) на 2 арк. в 1 прим.

Ректор  інституту                                                Алла ЧЕРНІЙ

 

Додаток до листа РОІППО

від 26.05.2020 № 01-12/349

 

Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)

 

Із метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування (далі – тестування) суб’єкти, що відповідальні за організацію тестування зобов’язані дотримуватись затверджених протиепідемічних заходів. 

     1. Під час організації тестування необхідно:

1) забезпечити інформування учасників про:

ознаки респіраторних захворювань, які можуть бути підставою для недопущення до проходження тестування;
можливість участі в додаткових сесіях тестування для осіб, які не будуть допущені до тестування за станом здоров’я;
протиепідемічні заходи, яких необхідно дотримуватись при участі в тестуванні; 
 

2) забезпечити проведення підготовчих протиепідемічних заходів, які визначені цією постановою, зокрема:

визначити маршрути учасників, з метою забезпечення найменшого контакту між групами учасників;
скласти графік, за яким відбувається допуск учасників в будівлю, де буде проводитись тестування. Графік допуску повинен враховувати час необхідний для проведення термометрії та запобігати утворенню скупчення учасників;
визначити місця розсадки учасників, з дотриманням їх дистанціювання не менш ніж 1,2 метри один від одного;
розміщення інформації (плакатів/банерів) про необхідність дотримання респіраторної гігієни та етикету кашлю. 

 

      2. Перед початком тестування всі учасники тестування та залучені особи проходять термометрію. Особи, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних хвороб не допускаються до виконання службових обов’язків або проходження тестування.

Допуск учасників до будівлі, у якій організовано тестування, здійснюється після проведення термометрії, оцінки наявності ознак респіраторних хвороб та за умови одягнення захисної маски/респіратора (без клапану) так, щоб були покриті ніс та рот.

Респіратори можуть використовуватись протягом всього тестування, захисні маски повинні змінюватись кожні 3 години або якщо маска забруднилась/стала волога. 

     3. Забороняється допуск до будівлі, в якій організовано тестування, супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю. 

     4. На вході до будівлі, в якій проводиться тестування, організовуються місця для обробки рук антисептиками спиртовмісними з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілових спиртів та понад 70% для етилових спиртів.

Місця для обробки рук позначаються яскравим вказівником про необхідність дезінфекції рук (банер, наклейка тощо). 

     5. У санітарних кімнатах потрібно забезпечити наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників. Використання багаторазових рушників заборонено. 

     6. Після проведення тестування необхідно провести очищення і дезінфекцію поверхонь (в тому числі дверних ручок, столів, місць для сидіння) та провітрювання. 

     7. Аудиторії, в яких проводиться тестування, перед і після його проведенням повинні провітрюватися не менше 30 хв. Під час тестування, за сприятливих погодних умов, рекомендовано відкривати вікна при зачинених вхідних дверях. 

     8. У місцях проведення тестування забезпечується чергування медичних працівників закладів освіти або закладів охорони здоров’я. 

     9. На виході із закладу необхідно розмістити контейнер/урну з кришкою для використаних масок з чіткою яскравою відміткою “ВИКОРИСТАНІ МАСКИ”.

Збір використаних масок під час проходження тестування здійснюється відповідно до періодичності їх заміни залученими особами в окремий мішок для сміття з зав’язками для подальшої утилізації.

Перед збором необхідно одягнути одноразові рукавички, які слід утилізувати відразу після завершення, після чого помити руки з милом або обробити антисептиком.

УКРАЇНА
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ 
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 
РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ 
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
вул. В.Чорновола, 74, м. Рівне, 33028; тел.64-96-60, 64-96-61; факс 63-64-73
E-mail: roippo.rv@ukr.net, код ЄДРПОУ 02139765
26.05.2020 № 01-12/350                                
Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконкомів рад міст обласного значення
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів
Керівникам закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування
Директорам закладів ПТО, ВО І-ІІ р.а.
Органам управління освітою в ОТГ
    
На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 29.11.2019 № дор.126/01-60/19, п. 2.3 «Організація та проведення РR – кампанії з питань ЗНО-2020» Плану роботи з підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2019-2020 н. р., затвердженого спільним наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 27.09.2019 № 371/118-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році», наказу Міністерства освіти і науки України від 20.05.2020 № 664 «Про внесення змін до Календарного плану підготовки та проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 21.05.2020 № 70 «Про внесення змін до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 10.10.2019 № 139», із метою організованої та якісної підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році, повідомляємо що вказаними вище нормативними документами визначено терміни проведення процедур зовнішнього незалежного оцінювання як пробного, так і основної сесії, зокрема й розміщення на інформаційних сторінках учасників запрошень-перепусток.
Інформуємо, що для учасників пробного ЗНО Львівський регіональний центр має розмістити запрошення для участі у процедурах до 01.06.2020.
Для учасників основної сесії Український центр оцінювання якості освіти розміщення запрошень-перепусток для участі у зовнішньому незалежному оцінювання має забезпечити до 04.06.2020. 
Після розміщення запрошень-перепусток можна буде розпочати здійснення логістики доведення учасників до пунктів проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Ректор  інституту                                                Алла ЧЕРНІЙ


Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2023
uCoz